13 Oct 2017 09:28 |Kategorija:  1.lapa ziņa

Dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Rīgā izglābti pieci cilvēki

RĪGA, Okt 13, BNS - Aizvadītajā diennaktī no ugunsgrēka divstāvu dzīvojamā mājā izglābti pieci cilvēki, aģentūru BNS informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ap plkst.17.22 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Kuldīgas ielu Rīgā, kur divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas desmit kvadrātmetru platībā. No dzīvokļa, kurā bija izcēlies ugunsgrēks, izglābti divi cilvēki, bet no blakus dzīvokļiem - trīs cilvēki.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, pastkastītes, elektrolīnijas balsts, elektrosadales skapis, transformators, vieglā automašīna un vasarnīcas starpstāvu pārsegums.

Jau vēstīts, ka kopumā vakar Latvijā dzēsti 11 ugunsgrēki un veikti 23 glābšanas darbi.

BNS, +371 67088611, zinas@bns.lv

Rādīt kā: 
 

BNS ziņas un citi pakalpojumi

Ziņu aģentūra BNS ir lielākā informācijas aģentūra Baltijas valstīs, un tās biroji darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.
Mūsu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju.

BNS ziņu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju - pēc iespējas daudzpusīgāk informēt sabiedrību par galveno, jo tikai informēts cilvēks spēj izdarīt izvēli, formulēt attieksmi un pieņemt lēmumus, lai dzīvotu atbilstoši demokrātiskas sabiedrības izpratnei un normām.

 

Sekojiet mums sociālajos tīklos: